ET-mont group, s.r.o. ET - mont group, s.r.o.
Svatopetrská 35/7
617 00 Brno
 
 

Úvod   Profil společnosti   Aktivity   Reference   Certifikáty   Nabídka zaměstnání   Mapa   Napište   Kontakt


:: Aktivity

ET-mont s.r.o. zajišťuje pro své zákazníky komplexní činnost při opravách a rekostrukcích energetických zařízení hlavně parních a horkovodních kotlů a při budování liniových staveb - horkovodní přípojky na primární i teplovodní přípojky na sekundární straně.

Provádění liniových staveb
Dodávka a montáž potrubních systémů pro parní, horkovodní, teplovodní sítě a to jak v klasickém, tak i v předizolovaném provedení od různých typů výrobců. Společnost vlastní oprávnění na montáž předizolovaného potrubí vydané výrobci těchto potrubí.

Dodávka a montáž zařízení pro výrobu a výměnu tepla
Dodávka a montáž zařízení plynových kotelen s kotly o různých výkonech včetně úpraven vody a včetně dodávky a montáže výměníků.

Výroba
Výroba domovních předávacích stanic, výroba netlakových částí parních kotlů jako jsou spalinovody, vzduchovody a různých typů ocelových konstrukcí. Výroba je realizována v dílenských prostorách areálu VOKD a.s. Ostrava.

Opravy, rekonstrukce a dodávky parních a horkovodních kotlů
Provádění oprav a rekonstrukcí parních a horkovodních kotlů různých výkonů dle dokumentací zákazníků popřípadě dle nově zpracovaných dokumentací. Opravy jsou prováděny formou "na klíč", kdy nabízíme zajištění některých činností subdodavatelsky hlavně v oblasti vyzdívek a izolací. Opravy jsou prováděny na základě opravnění ITI Ostrava ev. č. 1174/7/07/TZ-M, O, R, Z-NA, NB K1, 2, 3 4

Dodávka a montáž VT parovodů
Zpracování realizační dokumentace pro dodávku VT parovodů včetně pevnostního výpočtu a posouzení notifikovanou osobou, dodávka potrubních dílů a montáž včetně tepelného zpracování a defektoskopie.


       B7 design Rekonstrukce a opravy energetických zařízení Úvod | Napište | Nahoru TOPlist