ET-mont group, s.r.o. ET - mont group, s.r.o.
Svatopetrská 35/7
617 00 Brno
 
 

Úvod   Profil společnosti   Aktivity   Reference   Certifikáty   Nabídka zaměstnání   Mapa   Napište   Kontakt


:: Profil společnosti

Společnost ET-mont group, s.r.o. byla založena skupinou odborníků s dlouholetou praxí v oboru energetika v měsíci listopadu 2006. Společnost byla zapsána u KS Ostrava dne 22.12.2006 jako dceřiná společnost firem Tenza a.s. a Envirmine s.r.o., což jsou společnosti, které působí na trhu v oblasti energetiky od roku 1992. Od března 2009 je společnost plně dceřinou společnosti firmy Tenza, a.s.

Společnost vlastní oprávnění ITI ev.č.: 1174/7/07/TZ-M, O, R, Z-NA, NB, K1, 2, 3, 4 z 3.1.2007.

Cílem této společnosti je navázat na činnosti mateřských firem a poskytovat komplexní služby při realizaci GO kotlů, potrubních systémů a realizací liniových staveb, které budou zajišťovány a řízeny vlastními kapacitami počínaje revizním technikem kotlů, montážními technology a mistry a v neposlední řadě vlastními svářeči s dlouholetou praxí s prováděním GO kotlů a potrubních systémů. Také technické vybavení společnosti ET-mont group, s.r.o. bude plně odpovídat požadavkům na kvalitní zajištění všech požadovaných činností v souladu s platnou legislativou.

Technické, projekční a inženýrské zázemí při přípravě zakázek a vlastní realizaci je zajišťováno odbornými útvary mateřské společnosti Tenza a.s., která má dlouhodobé bohaté zkušenosti a reference při realizaci rozsáhlých projektů v oboru energetiky.

Společnost má sídlo a výrobní zázemí v Ostravě, ulice Nákladní 1/31 79 v areálu VOKD. V dílenských prostorách je realizována výroba OK, netlakových částí kotlů jako jsou vzduchovody, spalinovody, práškové hořáky apod. Dále je zde realizována výroba malých kotelních jednotek do výkonu cca 3 MW na spalování biomasy. Pro skladování sypkých hmot je zde realizována výroba zásobních sil v různých velikostech a povrchových úpravách vč žárového zinkování.


       B7 design Rekonstrukce a opravy energetických zařízení Úvod | Napište | Nahoru TOPlist